KURSY MATURALNE

KURSY MATURALNE (Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki)

REMEDIUM DLA ZESTRESOWANYCH UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

Kursy przygotowujące do matury od zawsze są w naszej ofercie, ale:

 • Nasi wieloletni uczniowie nie mają potrzeby uczestniczenia w kursach, których zadaniem jest opanowanie materiału umożliwiającego zdanie z pozytywnym wynikiem matury podstawowej.

Stopień biegłości językowej kursantów z klas maturalnych zdecydowanie przewyższa poziom tego egzaminu. 100% na maturze podstawowej to standard wśród naszych uczniów.

 • Kursanci, którzy na rok przed maturą lub w ostatniej klasie szkoły średniej uczęszczają na kursy C1 Advanced, nie korzystają już z kursów przygotowujących do matury rozszerzonej. Wszyscy, którzy zdali egzamin Cambridge C1 Advanced, uzyskują na maturze rozszerzonej wyjątkowo wysokie wyniki.

DLA KOGO SĄ KURSY MATURALNE?

 • DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE CZUJĄ SIĘ PRZYGOTOWANI DO MATURY (matura podstawowa)

Nie każdy młody człowiek musi być poliglotą i nie dla każdego angielski jest ulubionym przedmiotem w szkole. Wszystkim tym, którzy boją się matury i nie czują się do niej przygotowani, również zapewniamy pomoc.

 • DLA UCZNIÓW, KTÓRZY DOBRZE RADZĄ SOBIE Z ANGIELSKIM, ALE POTRZEBUJĄ WSPARCIA I POWTÓRKI (matura rozszerzona)

Repetytorium, poukładanie materiału leksykalnego i gramatycznego, ćwiczenia z pisania, słuchania i czytania, praca z arkuszami maturalnymi – to wszystko elementy zajęć przygotowujących do matury rozszerzonej.

 

JAK PRACUJEMY Z MATURZYSTAMI?

 • Po wnikliwym teście, proponujemy odpowiedni rodzaj zajęć:

– grupowe lub

– indywidualne.

 • Przy tak konkretnym celu zajęć, jakim jest dobry wynik egzaminu maturalnego, wybór odpowiedniego toku lekcji, częstotliwości i długości zajęć, jest już kwestią indywidualną.
 • Tu najważniejszy jest WYNIK. Oczywiście POZYTYWNY!

 

SZCZEGÓŁY KURSU (ZAJĘCIA GRUPOWE 4-6 osób)

 • Zajęcia 2 x w tygodniu po 90 minut, 50 spotkań w roku szkolnym

Jeśli chcesz dołączyć do społeczności naszej szkoły i osiągnąć sukces językowy, wypełnij poniższy formularz  lub zadzwoń do nas!

  509 090 100 Łomianki
  780 090 100 Nowy Dwór Mazowiecki