ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH (Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki)

JEŚLI MARTWISZ SIĘ, ŻE MASZ ZA WIELE LAT, ŻEBY OPANOWAĆ JĘZYK ANGIELSKI – NIC BARDZIEJ MYLNEGO!

• Chociaż naszymi kursantami są w 80% dzieci, nie zapominamy, że te proporcje były zupełnie inne co najmniej w pierwszych dziesięciu latach działalności naszej szkoły!
  • Naszymi pierwszymi uczniami byli dorośli i to właśnie oni docenili nasze zaangażowanie i skuteczność.

CZEGO WYMAGAJĄ DOROŚLI OD DOBREGO KURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO?

• zdefiniowania potrzeb językowych kursanta i celu kursu
  • przyjaznej atmosfery
  • cierpliwości i dużej dawki poczucia humoru ze strony lektora
  • poważnej nauki połączonej z dobrą zabawą 😊
  • ciekawych materiałów dydaktycznych
  • materiałów audiowizualnych do pracy w domu.

CO MÓWIĄ LEKTORZY SZKOŁY PROGRESS O PRACY Z DOROSŁYMI KURSANTAMI?

„Trafiają do nas osoby o różnorodnych wymaganiach. Mamy uczniów, którzy:

• nigdy nie uczyli się angielskiego i chcieliby umieć komunikować się w prostych sytuacjach życiowych, takich jak wakacje za granicą.
  • uczyli się angielskiego w szkole, ale – jak sami mówią – nic już nie pamiętają i chcą odświeżyć wiedzę.
  • używają języka angielskiego na co dzień, często w środowisku zawodowym i chcą podnieść pozom kompetencji językowych lub zdać któryś z egzaminów Cambridge.

Dobór odpowiedniej grupy, programu i poziomu kursu jest zatem kwestią priorytetową dla całego zespołu metodycznego naszej szkoły.”

DLACZEGO PROPONUJEMY DOROSŁYM KURSY GRUPOWE, A NIE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE?

• interakcja tylko na linii nauczyciel – uczeń, to całkowicie nienaturalne warunki do nauki komunikacji w języku obcym
  • jeśli przełamiesz barierę wstydu przed mówieniem w grupie, szybciej zaczniesz komunikować się z obcymi osobami
  • każdy, dobry podręcznik do nauki języka angielskiego jest stworzony do pracy w grupie
  • zajęcia grupowe mają swoją dynamikę i nigdy nie wieje na nich nudą