ADVENTURE CAMPS

ADVENTURECAMPS2

W czasie wolnym od zajęć szkolnych przenosimy się w atrakcyjne zakątki Polski, żeby wypoczywać, dobrze się bawić i nadal obcować z angielskim. Od 2009 r. organizujemy obozy językowe ADVENTURE CAMPS, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych słuchaczy.

Jeździmy nad morze, w góry, na Mazury, Pojezierze Augustowskie i wciąż szukamy miejsc, które możemy wspólnie zwiedzić.

Program  obozów opiera się na doskonaleniu umiejętności językowych oraz na organizacji zajęć zapewniających aktywny wypoczynek, pozwalających na przeżycie niezapomnianych, wakacyjnych przygód. Głównym założeniem wyjazdu jest hasło:   „Ani chwili na nudę”, co oznacza różnorodność zajęć.

ADVENTURECAMPS1Najważniejsze punkty programu to: zajęcia językowe, dni tematyczne, zajęcia z orienteeringu, gry i zabawy terenowe, w tym także gry fabularne, team building, zajęcia twórcze – plastyczne i muzyczne, aktywny wypoczynek na łonie natury, zajęcia sportowe, poznawanie najbliższej okolicy – wycieczki piesze, wycieczki autokarowe, ogniska, dyskoteki, karaoke, projekcje filmów – wszystko to, co lubimy robić wieczorami.

Kadra, z którą współpracujemy jest sprawdzona i doskonale znana stałym uczestnikom naszych obozów. Są to lektorzy prowadzący zajęcia języka angielskiego w SJO Progress, posiadający uprawnienia wychowawców kolonijnych. Nadzór nad wypoczynkiem sprawuje Kuratorium Oświaty.