Co jest grane w naszej szkole?

Brytyjskie hity z Cambridge University Press, Oxford University Press, Express Publishing i MM Publications, w aranżacji zgranego zespołu lektorów Szkoły Języków Obcych Progress, z dodatkiem kompozycji własnych. W oddziale NDM, dodatkowo przygrywa nam Teddy Eddie – przebojowy miś, który w rewolucyjny i rewelacyjny sposób nauczy angielskiego każdego przedszkolaka.

A co gwarantuje wyjątkowe brzmienie naszej szkoły?

progress kadra

Jesteśmy absolwentami filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego,  najlepszego w Polsce, Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Warszawie i Ośrodka Studiów Amerykańskich. Główny trzon  kadry od lat pozostaje w tym samym składzie, a każdy nowy członek zespołu musi sprostać naszym wyśrubowanym wymaganiom. Jesteśmy Twoimi sąsiadami - wszyscy mieszkamy w Łomiankach. A ponieważ działamy lokalnie – wyjątkowo dbamy o nasz profesjonalny wizerunek.

WYGODA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
W Łomiankach dbamy o wygodę uczniów i ich rodziców, bo nasze zajęcia odbywają się w szkole, do której uczęszcza Twoje dziecko – przed lekcjami lub bezpośrednio po nich. Zabieramy dzieci ze świetlicy szkolnej i odprowadzamy do niej po lekcjach angielskiego –full service, bez dodatkowych opłat.
Z kolei w Nowym Dworze Mazowieckim, prowadzimy zajęcia w estetycznej i komfortowo wyposażonej siedzibie, na dużym osiedlu,  w bliskim sąsiedztwie szkół. Rodzicu, tu też pomyśleliśmy o Tobie – zamiast czekać na dziecko pod szkołą, możesz miło spędzić czas u nas, na wygodnej kanapie.

CODZIENNE PRÓBY NASZEJ ORKIESTRY
Od lat gramy razem i wypracowaliśmy unikatową metodę wsparcia i rozwiązywania problemów dydaktycznych. Każda przerwa międzylekcyjna w naszej szkole jest zebraniem rady pedagogicznej – na bieżąco omawiamy i rozwiązujemy wszelkie dylematy, nieuniknione w pracy nauczyciela.

CZĘSTE KONTAKTY Z PUBLICZNOŚCIA
Stały kontakt z rodzicami naszych najmłodszych uczniów jest dla nas kwestią priorytetową. Widzimy się w szkole, po zajęciach,  dzwonimy z pochwałami, prosimy o pomoc w razie trudności. Przy tak dobrej wymianie informacji, świadectwo na koniec roku i raport postępów w nauce nie jest zaskoczeniem dla żadnego z rodziców.

DOŚWIADCZENIE I TRADYCJA
Uczymy już kolejne pokolenia, ponieważ z powodzeniem działamy od 1993 roku..

SKUTECZNOŚĆ I PROFESJONALIZM
Nasi uczniowie NAPRAWDĘ znają język angielski, bo egzamin do klasy dwujęzycznej, matura na 100%, FCE, CAE, olimpiady czy studia na wydziałach językowych to dla nich a piece of cake (bułka z masłem). Bez problemu używają języka angielskiego na co dzień, a każdy egzamin zdają śpiewająco.

ADVENTURE CAMPS – OBOZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W czasie wolnym od zajęć szkolnych przenosimy się w atrakcyjne zakątki Polski, żeby wypoczywać i -dobrze się bawiąc – wciąż uczyć się angielskiego. Spędzamy wspólnie wakacje, ponieważ bardzo się lubimy.

Troszkę zdjęć z naszych zajęć :-)